عدم برآورد ضریب منطقه‌ای در برآورد مناقصه کارفرما (مناقصه‌گزار)

پرسش

برای مشاهده پاسخ سوال، از طریق دکمه ورود/عضویت وارد حساب کاربری خود شوید و یا یکی بسازید.

پرسش

برای مشاهده پاسخ سوال، از طریق دکمه ورود/عضویت وارد حساب کاربری خود شوید و یا یکی بسازید.

موضوع: عدم برآورد ضریب منطقه ای در برآورد مناقصه کارفرما
با سلام؛

احتراما به استحضار می رساند در یکی از مناقاصات در حال برگزاری که توسط این شرکت دریافت گردیده است. کارفرمای محترم در برآورد مناقصه و در قسمت ضرایب ، ضریب منطقه ای را در فهرست بهای شبکه توزیع برق و  خطوط زمینی انتقال و فوق توزیع برق به جای ضریب 1/3 تعریف شده ، ضریب یک درنظر گرفته است ، آیا پس از  تعیین نتیجه و برنده شدن در مناقصه مذکور امکان مطالبه ضریب منطقه ای از کارفرما خواهد بود ؟

صدور پاسخ مزید امتنان خواهد بود.

برآورد ضریب منطقه‌ای

برای مشاهده پاسخ سوال، از طریق دکمه ورود/عضویت وارد حساب کاربری خود شوید و یا یکی بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | عضویت
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد

به نام پیمانکار به کام کارفرما؛ کار جدید در سرجمع

با این شاخص، کارهایی که مشمول تغییراتِ موضوع ماده 12 قرارداد سرجمع می‌شوند را به راحتی تشخیص دهید.